Site Logotype

Technológie lasera Soprano Titanium

Laser Soprano Titanium od spoločnosti Alma Lasers Ltd. je určený na odstránenie chĺpkov a na dosiahnutie stabilnej a dlhodobej redukcie ochlpenia. Piata generácia profesionálneho lasera na epiláciu od renomovaného a celosvetovo uznávaného výrobcu je jediná svojho druhu

Na Slovensku je iba jeden extra výkonný laser Soprano Titanium

Soprano Titanium je prelomovou platformou jedinečného diódového laseru, ktorý kombinuje vysokú funkčnosť, bezpečnosť a komfort bezbolestnosti pri ošetrení. Prístroj je špecializovaný a vyrobený výhradne pre účely permanentnej redukcie ochlpenia. Získal CE certifikát a schválenie FDA na permanentnú redukciu ochlpenia. Laser Soprano Titanium je profesionálny prístroj s výkonom až 1200W. Na Slovensku ho nájdete iba v Soprano studio v Žiline

Aké technológie využíva laser Soprano Titanium pri epilácii?

3D technology

Najefektívnejšie odstraňovanie ochlpenia zaistí 3D technology, ktorá používa až tri vlnové dĺžky v jednej hlavici lasera.

Technológia SHR™

Pokroková patentovaná technológia SHRpôsobí na melanín pokožky a umožňuje vykonať epiláciu dokonca aj na opálenom tele.

ICE Plus

Vďaka unikátnej technológii chladenia ICE plus si užijete bezpečnú, pohodlnú a úplne bezbolestnú epiláciu. 

3D technology až s tromi vlnovými dĺžkami

Vďaka svojej exkluzívnej 3D technológií spája laser Soprano Titanium tri najúčinnejšie laserové vlnové dĺžky do jedného aplikátora. Ten sa súčasne zameriava na rôzne hĺbky tkaniva a anatomické štruktúry vo vlasovom folikule, čím zvyšuje účinnosť zákroku. Ide o vlnové dĺžky 755 nm, 810 nm a 1064 nm.

Vlnová dĺžka ALEX 755 nm

Vlnová dĺžka 755nm, založená na laseri Alex, ponúka silnú absorpciu melanínu, vďaka čomu je ideálnou vlnovou dĺžkou pri odstraňovaní najširšej škály farieb a typov chĺpkov. Ideálna je pre svetlé a tenké vlasy. So zvýšenou povrchovou penetráciou sa vlnová dĺžka 755 nm zameriava na vydutie vlasového folikulu a je obzvlášť účinná pre povrchovo uložené chĺpky.

Vlnová dĺžka SPEED 810 nm

Vlnová dĺžka 810 nm je zlatým štandardom pre laserové odstraňovanie chĺpkov, ktorá ponúka hlbokú penetráciu vlasového folikulu s vysokým priemerným výkonom a rýchlou opakovacou frekvenciou. Táto vlnová dĺžka má miernu úroveň absorpcie melanínu, vďaka čomu je bezpečná aj pre tmavšie typy pleti. Jej schopnosť hlbokej penetrácie sa zameriava na vydutie a cibuľku vlasového folikulu, zatiaľ čo mierna hĺbka prieniku tkaniva ju robí ideálnym na ošetrenie rúk, nôh, líc a brady.

Vlnová dĺžka YAG 1064 nm

Vlnová dĺžka YAG 1064 nm sa vyznačuje nižšou absorpciou melanínu, vďaka čomu je ideálnym riešením pre tmavšie typy pleti. Ponúka tiež najhlbšiu penetráciu vlasového folikulu, takže sa zameriava na cibuľku a papilu, pričom hlboko ošetruje zapustené vlasy v oblastiach, ako je pokožka hlavy a podpazušie. Vďaka absorpcii vody a hemoglobínu, táto vlnová dĺžka zvyšuje tepelný profil celkového ošetrenia, čo vedie k vysoko účinnému odstraňovaniu aj hlboko uložených vlasových folikulov.

Ako prebieha epilácia laserom Soprano Titanium?

Patentovaná technológia SHR™

SHR™ je patentovaná inovácia odstraňovania chĺpkov od spoločnosti Alma je jedinou klinicky overenou metódou laserového odstraňovania chĺpkov, ktorá je bezbolestná. Ide o najbezpečnejšiu metódu laserového odstraňovania chĺpkov pre všetky typy pleti, vrátane tmavej a opálenej pokožky. Unikátna metóda postupného zahrievania a vysokofrekvenčného dodávania impulzov, účinne poškodzuje vlasový folikul a bráni opätovnému rastu, pričom zabraňuje poraneniu okolitého tkaniva. SHR™ ošetrenie chráni melanín pokožky pomocou unikátnej metódy, ktorá umožňuje vykonať procedúru na všetkých typoch pleti kedykoľvek počas roka. Pokojne aj na opálenej pokožke.

Rýchla, bezbolestná a účinná epilácia pomocou lasera Soprano Titanium

Bez bolesti vďaka technológii ICE Plus

ICE Plus je pokročilá technológia, ktorá nepretržite ochladzuje pokožku a umožňuje reguláciu teploty počas celého trvania ošetrenia. Studený zafírový hrot ICE Plus umiestnený v laserovej hlavici minimalizuje epidermálne riziká a zároveň udržuje teplo v časti pokožky, kde sú ošetrované vlasové folikuly. Teplota zostáva kontrolovaná a konštantná, čo prispieva k účinnosti diódy, pričom chladiaca hlavica súčasne zabraňuje poraneniu okolitého tkaniva. Zákazník si takto môže užiť úplne bezbolestné, bezpečné a pohodlné ošetrenie, pri ktorom nedochádza ku podráždeniu a poškodeniu okolitej pokožky.

Efektívna TRIO 4cm2 hlavica​

Unikátna a účinná 3D laserová hlavica má veľkosť pracovnej plochy až 4 cm2. Je tak schopná pracovať naraz na ploche až 900 cm2. Vďaka tomu je ošetrenie až o 40 % rýchlejšie a pohodlnejšie, ako u konkurenčných zariadení. Ošetrenie jednotlivých partií na tele trvá pár minút a ošetrenie celého tela trvá menej ako pol hodinu.

Objednajte sa telefonicky
Otváracie hodiny
PO-PIA Na objednávku
SO-NE Zatvorené
Kde nás nájdete
Komenského 52, 010 01 Žilina