Site Logotype

Soprano Studio

Salón Soprano Studio ponúka ako prvý na Slovensku rýchle, bezbolestné a účinné odstránenie chĺpkov unikátnym technologickým laserom Soprano Titanium. Ako prvý a jediný na Slovensku využíva pre odstránenie odchlpenia 3 vlnové dĺžky. Nájdete nás v Žiline na ulici Komenského. Vidíme sa? 

Čo vás čaká v laserovom štúdiu Soprano Studio?

ZACHOVANIE INTIMITY

Vieme, že epilácia intímnych partií môže byť pre vás nepríjemná. Počas ošetrenia vám v Soprano Studio garantujeme zachovanie intimity a úplnej diskrétnosti. 

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

Počas ošetrenia laserom sa náš personál bude venovať iba vám. V salóne nebude prítomný iný zákazník či zákazníčka. Garantujeme vám individuálny prístup pri každej návšteve Soprano Studio

PROFESIONÁLNY PERSONÁL

Výkonný laser Soprano Titanium ovláda iba vyškolený personál s dlhoročnými skúsenosťami a certifikáciami pre používanie tejto unikátnej technológie.

Soprano Studio

Na ceste k hladkej pokožke sa budete cítiť rozprávkovo. Krásne moderné priestory Soprano Studio boli navrhnuté tak, aby umocnili váš zážitok z návštevy laserového štúdia. Garantujeme vám individuálny prístup a úplné súkromie.

Nájdete nás na Komenského ulici 52 v Žiline.

Profesionálny prístup

Výkonný laser Soprano Titanium ovláda iba vyškolený personál s dlhoročnými skúsenosťami a certifikáciami pre používanie  tejto unikátnej laserovej technológie. 

Objednajte sa telefonicky
Otváracie hodiny
PO-PIA Na objednávku
SO-NE Zatvorené
Kde nás nájdete
Komenského 52, 010 01 Žilina